Przyjmiemy, Poszukujemy

Nawiążemy kontakt z osobami znającymi historię pałacu.
Szukamy osób, które dysponują ciekawostkami na temat poprzednich mieszkańców pałacu. Mogą to być zdjęcia architektury zewnętrznej, wewnętrzej, ogrodu, osób przebywających w obiekcie. Mogą to być zdjęcia sytuacyjne, z życia, opowieści, anegdoty, wszelkie osobliwości, wspominki. Wszystko to pomoże lepiej zrozumieć historię tego miejsca i lepiej rewitalizować obiekt.

Szukamy specjalisty - ornitologa
Poszukujemy osoby do przeprowadzenia inwentaryzacji ornitologicznej parku. Na obszarze parku bytują sowy płomykówki, puszczyki i inne liczne gatunki ptaków. Są także nietoperze.

Szukamy specjalisty - architekta wnętrz
Poszukujemy osoby do współpracy przy rozstrzyganiu rozwiązań architektury wewnętrznej pałacu. Musi to być osoba o wykształceniu z pogranicza architektury/historii/konserwacji zabytków. Chodzi bardziej o konsultacje niż tworzenie projektu. W grę wchodzi również zaprojektowanie dziedzińca.

Szukamy pracownika
Szukamy pracownika do pomocy przy pracach remontowo budowlanych przy pałacu. Chodzi o prace budowlane oraz wiele mniejszych porządkowych prac. Atutem będzie pobliskość zamieszkania. Praca na cały etat na kilka miesięcy.

Przyjmiemy piec kaflowy
Przyjmiemy zabytkowy (przedwojenny) piec kaflowy nawiązujący stylistyką do stylu pałacowego.

Przyjmiemy stary parkiet dębowy
Chodzi o parkiet dębowy z rozbiórki, ze starej kamienicy, bezsęczny, wędzony kolor, długa klepka. Wyłącznie materiał niezniszczony, do 250m2 nie mniej niż 100m2. Oferujemy w zamian rozbiórkę i transport.

Wydamy Meblościankę PRL
W dobrym stanie, w tamtych czasach był to luksusowy mebel, posiada czeczotowy piękny fornir, niezniszczony, głęboki połysk. W ramach rozliczenia spodziewamy się wyłącznie należytego potraktowania mebla :) lub zbędnego przedmiotu o charakterze zabytkowym lub narzędzia ogrodowego.

Z życia Pałacu

Kochani! Ciężko chory chłopiec, Mateusz Oźmina potrzebuje pomocy. Na stronie z licytacjami, z których pieniądze są przeznaczone na leczenie chłopca, wystawiłam możliwość zwiedzenia Pałacu od środka. Serdecznie Was zapraszam do licytacji ❤ Edit: Licytacja odbywa się w podanym poniżej linku: https://m.facebook.com/groups/510500349617477?view=permalink&id=623837531617091

czytaj więcej >

W pałacu jesienne porządki. Kto się zapisuje na wiosenne sprzątanie liści? Oferujemy: grabie, własny areał do wygrabienia, gorącą herbatę, grilla i może coś jeszcze...

czytaj więcej >

No i stało się. Prawie rok zajęła nam praca nad dokumentacją do WUOZ. Dzięki świetnemu zespołowi projektowemu i wytężonej pracy, udało się uzyskać pozytywny wynik - dokumentację przyjęto!

czytaj więcej >